• خبر روز


اطلاعیه تکمیل پرسشنامه ارزشیابی استادان و دریافت کارت ورود به جلسه‌ی امتحان
دریافت کارت ورود به جلسه‌ی امتحان پایان ترم (نیمسال اول سال تحصیلی 98-97)، به صورت اینترنتی می باشد.
 ١١:٤٩ - 1397/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد ۹۹-۹۸ ( سهمیه استعداد درخشان) ویژه دانشجویان سایر دانشگاه ها
به اطلاع می رساند، دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد براساس آیین نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» (ابلاغیه شماره ۲۱/۷۷۹۴۸ مورخ ۹۳/۵/۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و بخشنامه ۲/۲۹۹۵۷۴ مورخ ۹۶/۱۲/۱۶ معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، از بین برگزیدگان علمی دوره کارشناسی پیوسته (دوره‏ های روزانه و شبانه) با شرایط ذیل برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در دوره روزانه کارشناسی‌ارشد رشته های مندرج در جدول، دانشجو پذیرش نماید.
 ١٢:٠٥ - 1397/08/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام مواد ارزیابی جامع دی ماه ۹۷
مواد ارزیابی جامع مورخ ۵ و ۸ دی ماه سال ۱۳۹۷، اعلام شد. تنها دانشجویانی می‌توانند در ارزیابی جامع شرکت کنند که تمامی دروس مرحله آموزشی خود را با موفقیت گذرانده و میانگین کل نمرات آنها ۱۶ و بالاتر است. ضمناً ارایه نمره زبان قابل قبول برای شرکت در ارزیابی جامع الزامی است در غیر این صورت امکان شرکت در ارزیابی میسر نبوده و یک نوبت لحاظ خواهد شد.
 ١٣:٤٤ - 1397/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه و شیوه نامه اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۸-۹۷
به اطلاع می رساند بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه « اعطای جوایز تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر» تسهیلات ویژه ای را به دانشجویان جدید الورود برتر دانشگاه ها در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اعطا می نماید. دانشجویان لازم است اطلاعیه و شیوه نامه ذیل را به دقت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایند.
 ٠٩:٥٦ - 1397/07/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام تاریخ برگزاری آزمون جامع، ویژه دانشجویان مقطع دکتری
بر اساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴، ارزیابی جامع در روزهای چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۰۵ و شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۰۸ برگزار خواهد شد و دانشجویانی می‌توانند در ارزیابی جامع شرکت نمایند که تمامی دروس مرحله آموزشی خود را با موفقیت گذرانده باشند و میانگین نمرات آنها ۱۶ و بالاتر باشد. ضمناٌ ارائه نمره زبان قابل قبول برای شرکت ارزیابی جامع الزامی است در غیر این صورت امکان شرکت در ارزیابی میسر نبوده و یک نوبت لحاظ خواهد شد.
 ١٤:٠٧ - 1397/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>