• خبر روز


با اعلام معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛دانشگاه علامه‌طباطبائی جزو دانشگاه‌های برگزیده در دوره‌های مهارت‌افزایی شناخته شد

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سال جاری حدود ۴ هزار و ۴۵۱ دوره عمومی و تخصصی مهارت‌افزایی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شده است. 

به گزارش عطنا، مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره توسعه دوره‌های مهارت‌افزایی در دانشگاه‌های سراسر کشور بیان کرد: امسال در ۶۰ دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور حدود ۴ هزار و ۵۵۱ دوره برگزار شده که از این تعداد ۲ هزار و ۹۸۱ دوره به صورت تخصصی و  یک هزار و ۵۷۰ دوره به صورت عمومی بوده است.

برومند  با بیان اینکه در حدود ۴هزار و ۴۵۱ دوره تخصصی و عمومی در مجموع ۱۳۲ هزار و ۴۶۴ نفر شرکت کردند، اظهار داشت: میانگین دوره‌های برگزار شده در هر دانشگاه برای سال ۹۸ حدود ۷۷ دوره و میانگین تعداد شرکت‌کنندگان در هر دانشگاه حدود ۲ هزار و ۲۴۵ نفر بوده است.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اشاره به ۲۰ دانشگاهی که بیشترین دوره‌های تخصصی را برگزار کردند، ادامه داد: این دانشگاه‌ها به ترتیب شامل صنعتی شریف، الزهرا (س)، علامه طباطبائی، تهران، شهیدباهنر کرمان، صنعتی امیرکبیر، تبریز، فنی و حرفه ای، صنعتی کرمانشاه، کاشان و… هستند.

تاریخ درج خبر: 1398/10/21  -  ساعت درج خبر: ١٢:١٩  -  شماره خبر: ١٠٩٨٩  -  تعداد بازدید: 158


خروج